HAKKIMIZDA

Termo Yangın ve Mühendislik Şirketi, yangın güvenlik sektöründe geniş yelpazedeki ürün ve hizmetleriyle sektörün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamaktadır. Bünyesinde çalışan konusunda uzman ve eğitimli personelleri ile birlikte siz değerli müşterilerimiz için, danışmanlık, dizayn, projelendirme, ürün temini, montaj, servis ve bakım konularında hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir firma olmak, müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde dünya standartlarına erişmek.

MİSYONUMUZ

Kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğu gerçeğinden yola çıkarak, çözüme yönelik ve yaratıcı hizmet anlayışını tüm iş süreçlerimizde sağlamak. Yeni nesle daha yaşanabilir bir çevre miras bırakabilmek için, iş akışımızı uluslararası standartlarda uygulamak. Dünyadaki ve ülkemizdeki yeni teknolojileri takip ederek, ürün yelpazemizi ve hizmet kalitemizi uluslararası standartlara yükseltmek.